To provide the best experiences, we use technologies like cookies to store and/or access device information. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions.
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
Erica
10 juli 2014 op 11:32Ik vraag me dit ook al een tijdje af, Mel. Maar mag je daar ook daadwerkelijk niet parkeren?
Rob
10 juli 2014 op 12:55Ik herken de verbazing. Het zijn de auto’s van medewerkers / bezoekers van het kantoor van de politie dat daar zit. Bijzondere situatie. Precendentwerking zou je bijna zeggen.
Gert-Jan
10 juli 2014 op 13:22Dit gedeelte van de Utrechtseweg valt grotendeels onder gemeente De Bilt. Ik heb er ook al een keer melding van gemaakt. Gemeente Zeist heeft toegezegd er naar te kijken (doorgegeven aan Stadstoezicht onder nummer 41899). Gemeente De Bilt reageert niet.
https://twitter.com/gjvlochem/status/436463153774616576/photo/1
astrid
10 juli 2014 op 15:23Dit is weg van gemeente De Bilt. En niet van Zeist!
zeist
11 juli 2014 op 00:32Ik ben erg blij met al jullie reacties. Sommige van jullie zijn ook gaan uitzoeken hoe het juridisch zit. Dank daarvoor. Formeel mag je buiten de bebouwde kom in de berm parkeren. Dat zal ongetwijfeld zo zijn. Zoals op deze foto’s al te zien is staan de auto’s nauwelijks in de berm. Ze staan op het fiets pad.
Ik vraag mij af hoe het zit met het parkeren op bruggen en viaducten. Later op vrijdag deel 2.
titus
11 juli 2014 op 10:20Ik vind het een vreemde situatie: Je ‘mag’ er ongetwijfeld parkeren (geen verbod, parkeren in de berm etc.). Maar zoveel blik dat de doorgang op een zeer druk gedeelte van de fietsroute tussen Utrecht en Zeist ongeveer halveert, is onacceptabel. Juist de politie zou beter moeten weten.
Daarbij verbaast het mij keer op keer hoeveel auto’s dat bescheiden kantoorpand aantrekt. Komt iedereen alleen in zijn of haar vierwieler naar wéér zo’n onmisbare vergadering? Er stoppen elk uur tien bussen voor de deur mensen!
Fietster
11 juli 2014 op 13:50Ik erger me er al tijden aan. Maar bedenk dan ook dat er op het terrein waarschijnlijk te weinig parkeerruimte is. Het is niet prettig om langs kriskras geparkeerde auto’s te moeten fietsen en zeker niet als er
één voor je neus het fietspad op schiet of je belemmerd door te rijden omdat er iemand zo nodig snel een plekje zoekt. En dan is het ook vaak nog druk met Herman Jordan fietsers. Onrustige fietsplek. Ik fiets tegenwoordig noodgedwongen aan de overkant. Dus twee keer extra oversteken.