De eerste Kerstmarkt georganiseerd door Cultuur Ziest op het voorplein van Het Slot Zeist is nog wat onwennig. De stalletjes van ondernemers en kunstenaars zijn allemaal gezellig ingericht. Nog niet iedereen uit Zeist heeft de weg naar naar dit nieuwe initiatief gevonden. Zaterdagmiddag was het bij vlagen gezellig gevuld met bezoekers. Op zondag is de kerstmarkt geopend van 1.00 uur tot het 6.00 uur. Ga na de Santarun vooral een kijkje nemen.
De ondernemers en kunstenaars hebben er vertrouwen in dat de kerstmarkt een blijvend evenement zal worden.

Wat kunt u op de Kerstmarkt verwachten
De mooiste cadeautjes voor onder de kerstboom. De beste lekkernijen voor heerlijke of gezellige Kerstdagen. Muzikale optredens en voordrachten van verhalenvertellers zorgen tijdens de markt voor een bijzondere kerstsfeer. De Kerstman brengt beide dagen een bezoek aan de Kerstmarkt en de Slot- vrouwe is ook aanwezig.
Zondag 20 december
- een troubadour
- verhalen vertellers
- workshops kerstkaarten
- het Alomtonenkoor Zeist met o.a. Kerstliederen in verschillende talen.
-
De proeftafel Kerststukjes La Colina
De Kerstmarkt heeft ruim 30 kramen met o.a.:
- Engels antiek
- glassieraden (o.a. natuursteen en tiffany)
- kerstengelen
- wellness producten
- servies en porselein
- kerstpakketten
- kunst
- hoofddeksels en sjaals
- kaarten
- bloembollen
- duurzame producten
- voor een mooie huissfeer zijn er bloemen en planten
- culinaire verwennerij met delicatessen, Italiaanse speciali- teiten, chutneys, jams, bonbons en vele andere lekkernijen
- voor de dorstigen vele soorten (kerst)bier en een grote keuze aan (biologische)wijnen
- veel heerlijkheden in een speciale cadeauverpakking.
Bij de Brasserie kunnen bezoekers genieten van heerlijke Glühwein.
De kerstbomen zijn beschikbaar gesteld door Cor Quint Kerstbomen en boomverzorging.
De kerstmarkt wordt georganiseerd door Cultuur Zeist
www.cultuurzeist.nl