Zangers gezocht: Zingt u mee met het bevrijdingsconcert op Bevrijdingsdag 5 mei 2015

Zing mee met het Shanty koor Nootdweer op 5 mei

Het Zeister Mannenkoor en het Zeister Shantykoor Nootdweer zoeken mannen, die goed bij stem zijn om mee te zingen tijdens een voor Zeist uniek muziekevenement. Het bevrijdingsconcert is een evenement om alvast in uw agenda te plaatsen. Op  5 mei 2015, Bevrijdingsdag vieren we in Nederland 70 jaar bevrijding.

Op het plein tussen het gemeentehuis en Figi zullen oude oorlogsklassiekers uit vele monden schallen. ” We’ll meet again” en “Land of Hope and Glory” zijn liederen, die zeker gezongen zullen worden. Het  Bevrijdingsconcert Zeist 2015 zal door Zeistenaar Robbie Kammeijer gepresenteerd worden.

Als u goed bij stem bent mag u zelf meezingen met de beide Zeister mannenkoren. Om goed voor de dag te komen bent u van harte uitgenodigd om deel te nemen aan de repetitie avonden. Via onderstaande links vind u meer informatie

Meezingen met Nootdweer repetities op woensdag in april

Meezingen met Het Zeister Mannenkoor op woensdag in april

Zing mee met het Shanty koor Nootdweer op 5 mei

Zing mee met het Shanty koor Nootdweer op 5 mei

 

Voor Jou Uitgezocht

  • Margreet van Leeuwen
    7 april 2015 op 14:53

    heeey wat voor jullie…..Martin Den Broeder,Gijs van Grondelle,Bert Ravenswaaij…….jullie zijn zo goed bij stem!! 😉

  • John Middelkoop
    7 april 2015 op 14:53

    Ik meld bij deze Mel Boas aan

  • Hanneke Hoffland
    14 april 2015 op 17:49

    Goeden avond

    Op 5 mei hebben wij gasten uit Zuid Afrika op bezoek. Ze hebben nederlandse roots en zingen in een koor. Is het mogelijk dat ze op 5 mei meezingen zonder dat ze van te voten hebben gereperteerd?
    Het lijkt me een bijzondere ervaring voor ze.
    Ik hoor graag van u.

    met vriendelijke groet,

    Hanneke Hoffland

  • %d bloggers liken dit: