Rozemarijn opent op zaterdag 10 oktober de deuren op de Voorheuvel 84. Vrijdagmiddag werd nog de laastst hand gelegd aan de inrichting van de winkel. De nieuwe speelgoedwinkel is veel ruimer, dan de oude winkel aan de Steynlaan. Esther Koerts en haar 2 zussen hebben alle zeilen moeten bijzetten om de winkel helemaal klaar te krijgen. Nu alles om zijn plek staat kijken zij uit naar een nieuw avontuur met deze nieuwe winkel. Het assortiment is veel uitgebreider. Onder andere met houten speelgoed. Rozemarijn gaat onder andere speelgoed van Haba verkopen.
Een beetje uitgeput maar tevreden leggen Esther, Marja en Linda de laatste spulletjes op hun plek. De eerste klanten komen alvast een kijkje nemen.
De officiële opening vindt later vandaag plaats. “Zaterdag 10 oktober 2015: opening Rozemarijn op de Voorheuvel & Dag van de Duurzaamheid”
Gratis Workshops voor Kinderen!
11.00 – 13.00 uur
Beweegbare plaat van karton
o.l.v. Roswitha Ockeloen
13.30 – 15.00 uur
Knuffelpopje van jouw eigen oude trui of lap
o.l.v. Mieke Hofstra
Geef je snel op!


Voorheuvel 84
3701 JH Zeist
030-6914592
www.rozemarijn.nl
info@rozemarijn.nl